header link

Infolinka: +421 908 715 689

Komponenty do vzduchotechniky

Ponúkáme široké portfólio komponentov do vzduchotechniky od mnohých dodávateľov. Výhodou je naša technická podpora a skúsenosti v oblasti inštalácie koncových prvkov VZT, výmeny hepa filtrov, metrológie a validácie. Naše skúsenosti sú základným predpokladom pre váš spoľahlivý výber.

Katalóg CAMFIL | Katalóg CTA

Čisté nástavce a výustky

Camfil CamClean, CamSeal, PharmaSeal

Istota tesnosti, istota jednoduchej údržby, istota funkčnosti, nízky aerodynamický hluk, celozvárané telo, rýchloupínací systém na Hepa filtre bez potreby náradia pri výmene a mnohé iné vlastnosti, ktoré konkurencii doslova vyrážajú dych.

Katalóg CAMFIL

Inštalačné rámiky na filtre

Jednoduchá inštalácia filtrov, zaručená tesnosť a dlhá životnosť inštalačného rámu sú hlavné atribúty, ktoré potrebujete. My vieme ako na to.

Katalóg CAMFIL

Laminárne stropy

Citlivé a kritické oblasti, kde kompromis nie je možný. Laminárne prúdenie je veda o vede. Mnohé, zdanlivo zanedbateľné aspekty zohrávajú kľúčové úlohy pre správny laminárny systém. Aktívne a pasívne laminárne stropy sú našou doménou, radi vám poradíme ako vybrať skutočne najlepší model pre vašu projekciu a realizáciu. Dosiahnutie najvyššieho štandardu čistoty je možné, a nielen ,,At rest´´, ale aj v skutočnom pracovnom nasadení. V boji proti predchádzaní kontaminácie operačných rán a eliminácii šírenia nozokomiálnych nákaz je kvalitné riešenie nesmierne dôležité.

Laminárne stropy CTA Clean room technology Austria s viac ako 40 ročnou tradíciou

Laminárne stropy CAMFIL

Meranie fyzikálnych veličín vzduchotechniky a čistých priestorov

Kvalitné kalibrované sondy a jednoduchý spoľahlivý softvér. Riešenie na mieru pre vás. Dodáme Vám kompletné riešenie na kľúč a vy budete mať navždy údaje, ktoré potrebujete monitorovať priamo tam, kde ich chcete vidieť.