Produkty a služby Covid-19

Q

Náročná doba si vyžaduje rýchle a spoľahlivé riešenia. Máme ich pripravené.

Care of air

Zabezpečíme pre vás

Dezinfekčné prostriedky

Pracujeme so spoľahlivou dezinfekciou pre všetky typy povrchov, a ťažko prístupné miesta.

Dezinfekcia priestorov

Vydezinfikujeme vaše výrobné priestory, administratívne priestory, učebne, ambulancie, prevádzky.

Dezinfekčné prístroje

Pomôžeme vám s výberom dezinfekčného prístroja, zabezpečíme dovoz, zaškolenie do obsluhy.

Čističky
vzduchu

Ponúkame len prémiové značky čističiek vzduchu, zabezpečíme odbornú výmenu filtrov.

Potrebujete spomenuté služby?

Dezinfekcia priestorov

Vydezinfikujeme vaše výrobné priestory, administratívne priestory, učebne, ambulancie, prevádzky. Dezinfekciu môžeme robiť pravidelne, v rámci preventívnych opatrení, prípadne po potvrdení výskytu SARS-CoV-2 vo vašich priestoroch. Dohodnite si svoj termín dezinfikovania na +421 908 715 689.
 • Represívna dezinfekcia akýkoľvek výrobných a administratívnych priestorov, školských či zdravotníckych zariadení s výskytom SARS-CoV-2.

 • Preventívna (pravidelná) dezinfekcia vašich priestorov.

 • Dezinfekcia suchou hmlou (3D bezkontaktná dezinfekcia), bez mokrých povrchov po aplikácii.

 • Dezinfekcia nanášaním dezinfekčných prostriedkov.
CARE OF AIR – spoločnosť so zameraním na čisté priestory, filtráciu, vzduchotechniku a validácie čistých priestorov

Dezinfekčné prístroje

Ponúkame vám len tie prístroje, ktoré počas dezinfekcií používame aj my. Pracujeme s prémiovými produktmi, na ktoré sa môžeme 100 % spoľahnúť a ich výsledky vám vieme zaručiť. Overené dezinfekčné účinky dosahujeme vďaka metóde suchej hmly, ktorá sa dostane aj do ťažko prístupných miest.
 • Rôzne typy aplikačných dezinfekčných prístrojov – foggerov, ktoré dezinfikujú na báze generovania suchej hmly od výrobcov Steinemann, Kwazar, IGEBA. Vhodný typ vám odporučíme po konzultácii, prípadne obhliadke priestorov. Viac informácií získate na +421 908 715 689.
 • Zariadenia sú vhodné pre ambulancie, domovy pre seniorov, hotely, reštaurácie, kancelárie, operačné sály, ale tiež pre domácnosti, v ktorých žijú alergici, prípadne ľudia s imunitnými ochoreniami.
 • Zariadenia sú ľahko ovládateľné, na prácu s nimi vás odborne zaškolíme. Používajú sa na dezinfekciu priestorov s výskytom koronavírusov.
 • Nespornou výhodou je to, že generovaná suchá hmla nezanecháva mokré stopy na povrchoch, nie je potrebné žiadne dodatočné utieranie a priestory môžete ihneď používať.
 • Zariadenia sú energeticky úsporné, nie sú hlučné. V prípade servisu či náhradných dielov sa na nás môžete obrátiť počas záruky, i po jej skončení.
CARE OF AIR – spoločnosť so zameraním na čisté priestory, filtráciu, vzduchotechniku a validácie čistých priestorov

Čističky vzduchu

Na akomkoľvek pracovisku dokáže čistička vzduchu zlepšiť pracovné prostredie a tým aj zdravie vašich zamestnancov. Čistička eliminuje vo vzduchu patogény, ktoré môžu byť spúšťačom rôznych ochorení alebo alergií. Dokázateľne zlepšuje zdravie zamestnancov a ich výkon na pracovisku. Zabezpečíme vám nielen predaj zariadení, ale tiež ich servis, pravidelný monitoring stavu filtrov a výmenu filtrov.

 • Prenosné alebo pevne inštalované čističky vzduchu od výrobcov Camfil. Vhodný typ vám odporučíme po konzultácii, prípadne obhliadke priestorov. Viac informácií získate na +421 908 715 689.
 • Zariadenia sú energeticky úsporné, nie sú hlučné. V prípade servisu či náhradných dielov sa na nás môžete obrátiť počas záruky, i po jej skončení. Zabezpečíme tiež pravidelnú výmenu HEPA alebo molekulárnych filtrov, dodanie filtrov a objednávky vám nakonfigurujeme na rok vopred.
 • Ponúkame len certifikované zariadenia, ktoré okrem vzdušných častíc, vírusov a baktérií eliminujú tiež zápachy.
 • Čističky vzduchu, ktoré vám dodávame, sú vhodné pre všetky typy vnútorného prostredia (kancelárie, nemocnice, školy, hotely, reštaurácie) a tiež pre domáce prostredie.
 • Pre sklady, závody, farmaceutický priemysel, prašné prostredie, nemocnice či potravinársky priemysel navrhneme vhodný typ priemyselnej čističky vzduchu, ktorá odstraňuje prachové častice, pachy aj plyny.
CARE OF AIR – spoločnosť so zameraním na čisté priestory, filtráciu, vzduchotechniku a validácie čistých priestorov

Care of air

Informácie
a objednávka služieb